Kontakt

  • GPO Polska
    NIP: 118-057-73-96
  • E-mail:sklep@gpo-polska.pl
  • Telefon501 147 428
  • Godziny działania sklepuUrlop od 16.08 do 31.08.2016 Realizacja zamówień od 1.09.2016

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Marka GRANDPRIX ORIGINALS

Dzięki wyłączności licencji od firm Gulf i Tag Heuer dla GRANDPRIX ORIGINALS powstają kolekcje z oryginalnymi logo wyścigowych sponsorów, inspirowane stylem Steve’a McQueen’a i kombinezonami wyścigowymi z pasami w kolorach Gulf. Grandprix Originals to połączenie historii i nowoczesności.

Ubrania, buty, torby i akcesoria tej marki nawiązują do wyścigów samochodowych z najlepszych dla tego sportu lat 60. i 70. Bohaterami masowej wyobraźni byli wtedy utalentowani kierowcy, a scenami, na których błyszczeli – tory Spa, Monaco, Le Mans i stary Nürburgring. Obok Formuły 1 niezwykłą popularnością cieszyły się również wyścigi długodystansowe, a obiektem fascynacji były auta Gulf Racing Team w charakterystycznych kolorach błękitnym i pomarańczowym, z Porsche 917 na czele. To właśnie wtedy Steve McQueen, fan sportów motorowych, nakręcił film „Le Mans”, który stał się hitem kasowym, a sam Steve – ikoną stylu „cool”. I choć minęło wiele lat, jego ówczesną stylizację bez trudu rozpoznają wszyscy, którym bliska jest motoryzacja.

Racingowy charakter, podkreślający indywidualność oraz najwyższa jakość wykonania to główne cechy wyróżniające markę Grandprix Originals.

Wyłącznym dystrybutorem marki Grandprix Originals na Polskę jest firma:
GPO Polska Adam Reinhard
ul. Truskawkowa 11
05-092 Łomianki - Kiełpin
NIP 118 057 73 96

Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty Grandprix Originals. Wszystkie logo wykorzystane na produktach są umieszczone legalnie, za zgodą właścicieli marek.

Przejdź do strony głównej